Naujienos

Naujienos

2019 balandžio 7

MINERALAI KŪNUI IR SIELAI

Paskaita su praktinėmis užduotimis Nuotrauka K.Bratkausko Pavasario lygiadienio impulsas – tai Žemės ir viso, kas Joje gyvena, vadinasi ir žmogaus, budinimo pradžia. Ši pradžia vėliau iššauks vis naujus ir naujus virsmus tiek gamtoje, tiek mūsų gyvenimuose. Tai vadiname savęs ieškojimo pradžia, kuri prasideda sulyg pirmaisiais egzistenciniais klausimais,,kas aš esu? arba ,,kodėl aš gimiau?” Kuo gali būti naudingas akmuo savęs ieškančiam žmogui? Ar jis veikia žmogų? Kaip pasirinkti sau akmenį? Susipažinimas su mineralų poveikio ir nešiojimo ABC. Bus galimybė įsigyti akmenų ir knygų.Į renginius būtina išankstinė registracija. Iki susitikimo! JONIŠKYJE KADA? Balandžio 8d., 17:15 val.KUR? Medžiotojų g. 2, Joniškis, sveikatos ir sveikatingumo klubas „ČIA&DABAR”LEKTORĖ: Astromineralogė Violeta SkinderienėAPRANGA: patogi; tai paskaita su praktinėmis užduotimisATSINEŠTI: jei turite savo mineralų, galite atsinešti juos į paskaitąTRUKMĖ: 3,5 val.KAINA: 15 eur.Rengia: Klubas ,,ČIA&DABAR” (Rasa Kazimieraitienė)Registracija tel. +37061480593 arba e-mail rasakazim@gmail.com KAUNE KADA? Balandžio 23d. 18:00 val.KUR? Jankaus g. 43-2, KaunasLEKTORĖ: Astromineralogė Violeta SkinderienėAPRANGA: patogi; tai paskaita su praktinėmis užduotimisATSINEŠTI: jei turite savo mineralų, galite atsinešti juos į paskaitąTRUKMĖ: 3,5 val.KAINA: 15 eur. Registracija tel.+370 698 45427 arba e-mail ciarugile@gmail.com
Nuotrauka K.Bratkausko “Keliai du: keistis arba ne. Jei nusprendi keistis – keisk požiūrį į save, keisis ir kitų požiūris į tave, keisis situacijos. Nenori to daryti – nedaryk, bet nedejuok, kad nesiseka, nes geriau nebus.” / A.Ilgevičienė. Akmenų valdovo pasakojimai.Apie tai, kaip pamatyti aiškesnį situacijos ir savęs joje matymą, harmoningiau išgyventi vykstančius pokyčius ir giliau suprasti jų prasmę savo gyvenime mineralų karalystės pagalba. Mineralų vaistinėlėje – AMETISTAS. Tai praktinis susipažinimas su ametistu.Bus galimybė įsigyti akmenų ir knygų.Taip pat turėsime galimybę paskanauti tyro ametistų vandens!KADA : balandžio 7 d. 14 val.KUR :  Kelmė, V. Didžiojo g. 49, Jogos ir aikido studija „Visata“, LEKTORĖ: Astromineralogė Violeta Skinderienė.APRANGA: patogi; tai paskaita su praktinėmis užduotimisATSINEŠTI: jei turite savo ametistų, galite atsinešti juos į paskaitąTRUKMĖ : 3 val.KAINA : 10 eurORGANIZATORIUS: Jogos ir aikido studija „Visata“Į renginį būtina išankstinė registracija tel. +37069927741, e-mail: valjurgita@gmail.com
KOVO 8 D. proga renginys moterims ir ne tik… Paskaita – praktika MINERALAI KŪNO IR SIELOS GROŽIUI Nuotrauka K.Bratkausko Sulig pirmaisiais klausimais ,,kas aš esu? arba ,,ką aš čia veikiu?” ir pan. žmogus pradeda ieškoti savęs. Moteris, kuriai kyla šie ar panašūs egzistenciniai klausimai, yra šaukiama atverti savyje amžinojo grožio paslaptį – sielos grožį. Tokia moteris – lyg rasotas pumpuras prieš aušrą – pumpuro grožio dar nematome, bet jis jame jau gyvena… Kuo gali būti naudingas akmuo savęs ieškančiai moteriai? Ar mineralai turi poveikį žmogui? Apie mineralų poveikį, apie mineralus moterims, vyrams ir vaikams. Kokius akmenis rinktis, kad būtum laiminga? KADA : kovo 8 d. 18val. KUR :  Kidulių dvare, Nemuno g. 69, Kiduliai, Šakių rajonas LEKTORĖ: astromineralogė Violeta Skinderienė APRANGA: patogi; tai paskaita su praktinėmis užduotimis ATSINEŠTI: jei turite savo akmenukų, galite atsinešti juos į paskaitą TRUKMĖ : 3 val. KAINA : 10 eur. Į renginius būtina išankstinė registracija. Registracija vyks iki kovo 7 d. siųsti sms tel. +37060415444, e-mail auginga2000@yahoo.com Bus galimybė įsigyti akmenų ir knygų. Daugiau informacijos: http://www.mineraluterapeutai.lt Iki susitikimo Kidulių dvare kovo 8 d.
Š. m. kovo 24 dieną (sekmadienį) kviečiame į paskaitą „Harmonija ir mineralai“. Paskaitos metu kalbėsime apie tai, kas yra harmonija, kodėl žmogui svarbu vidinė harmonija, ką daryti ją praradus ir kaip gali padėti mineralai. Lektorė – Mineralų terapeutų draugijos narė Rita Norkūnaitė. Vieta: Jogos centras, Šaulių g. 19, Klaipėda. Trukmė: 11–15 val. Kaina – 12 eurų. Būtina registracija el. p. margaritavolovnikiene@gmail.com. Papildoma informacija tel. 8 610 24906, Margarita.
Sulyg pirmaisiais klausimais,,kas aš esu? arba ,,ką aš čia veikiu?” ir pan. žmogus pradeda ieškoti savęs. Kuo gali būti naudingas akmuo – savęs ieškančiam žmogui? Ar jis veikia žmogų? Apie mineralų poveikį, apie mineralus moterims, vyrams ir vaikams, apie mineralus – vedlius. Kaip pasirinkti sau akmenį? Tai paskaita su praktinėmis užduotimis, todėl nepamirškite apsirengti patogiai. Šiauliuose: KADA : vasario 16d. 13val. KUR : Tilžės 116, 3 aukštas, priešais Saulės miestą, įėjimas iš autobusų sustojimo  aikštelės, Šiauliai LEKTORĖ: astromineralogė Violeta Skinderienė TRUKMĖ : 3 val. KAINA : 15 eur. Kelmėje: KADA : vasario 17d. 14val. KUR : V.Didžiojo 49, Jogos ir aikido studijoje ”Visata”( Įėjimas nuo Meno mokyklos pusės), Kelmė LEKTORĖ: astromineralogė Violeta Skinderienė TRUKMĖ : 3 val. KAINA : 10 eur. Į abu renginius būtina išankstinė registracija. Tel. 869927741; E-mail valjurgita@gmail.com Bus galimybė įsigyti akmenų ir knygų. Iki susitikimo!