Kas yra astromineralogija?

  „Astromineralogija – tai sistema, derinanti mineralus ir kitus sąmonės objektus (žmones, gyvūnus, augalus) su veikiančių planetų įtakomis, padedanti sveikatinti prastas savybes ir sustiprinti stipriąsias (vystyti gebėjimus ir pan.).“

A. Ilgevičienė „Akmenų knyga“, III t. (2017)

Opalas.
Nuotrauka K. Bratkausko
Helix Nebula galaktika.
NASA, ESA, C.R. O’Dell (Vanderbilt University), and M. Meixner, P. McCullough, and G. Bacon ( Space Telescope Science Institute)

  Astromineralogija yra viena iš kompleksinio sveikatinimo proceso dalių. Ji ypač tinka tiems, kuriems priimtinas požiūris, jog liga, sunkios gyvenimo situacijos, nesėkmės turi savą priežastį, kurios ištakos yra juose pačiuose, o tiksliau – mąstyme. Taigi, jie supranta, kad tai priklauso ne tik nuo išorinių aplinkybių ir turi ne tik fizines arba emocines priežastis. Tuomet ši sistema tampa efektyvia pagalbos kitiems ir sau priemone.

  Taikant astromineralogines žinias savipagalbai svarbu būtų susipažinti su šia informacija:

  • bazinės žinios apie akmenų poveikį žmogui: kuo jis grindžiamas, kaip pasireiškia (įvairiuose lygmenyse: fiziniame, emociniame, mentaliniame ir dvasiniame), apie mineralų priežiūros ypatumus bei galimus šalutinius poveikius (žr. rekomenduojama literatūra);
  • žmogaus mąstymo struktūros ir jų sąsajos su mineralų singonijomis (rekomenduojama literatūra – A. Ilgevičienė „Akmenų knyga“ I t., II t., III t.).

  Stebėdami ir atpažindami Jums būdingas mąstymo tendencijas, galite atsekti savo mąstymo „klaidas“ ir pradėti su jomis dirbti, t. y. keisti jas sveikais mąstymo įgūdžiais.

  Derindami šį procesą su dienoraščio rašymu ir nuoširdžia malda, suteiksite sau galimybę patirti maksimalų poveikį, t. y. procesas vyks konstruktyviai, nuosekliai ir aiškiai, suteikdamas vis gilesnę prasmę. Taip pat labai vertingas yra darbas grupėse.

  Kilus neaiškumams ir/ar klausimams rekomenduojame apsilankyti pas astromineralogą, galėsiantį kompetentingai paaiškinti procesus ir atsakyti į rūpimus klausimus.

  Linkusiems į depresines nuotaikas, taip pat jautrios psichikos žmonėms primygtinai patariame neskubėti taikyti astromineraloginių metodų savarankiškai, o kreiptis į šios srities specialistą – astromineralogą. Pagal poreikį ir į kitus gydytojus bei specialistus.

  Siekiantys pasirinkti mineralus pagal individualias savybes, kurias atsinešame gimdami, po to įgyjame įvairiuose gyvenimo etapuose, taip pat atsižvelgiant į stipriąsias asmenybės puses ir jų teikiamas galimybes, turėtų kreiptis į astromineralogą individualioje astromineraloginėje konsultacijoje. Tam bus reikalingi Jūsų gimimo duomenys horoskopui sudaryti.

  Tiems, kurie astromineralogijos metodus taiko kitiems žmonėms (mineralų terapeutai, psichoterapeutai ir pan.), būtinos ne tik astromineraloginės žinios, bet ir astrologijos išmanymas. Mineralų parinkimas pagal gimimo horoskopą suteikia galimybes giliau ir individualiau atsižvelgti į silpnąsias ir stipriąsias žmogaus savybes bei jo galimybes.