Pirmoji mineralų terapijos konferencija

„Darbo su mineralais daugiaplaniškumas“

2024 m. balandžio 13 d.
Viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius

Žmogaus santykio į akmenis būta įvairaus. Šiandien vienus traukia natūralių akmenų grožis, kitus – subtilūs papuošalai iš jų, o mokslininkams akmenys – tai knyga apie Žemės istoriją. Ieškantieji savęs, pradėję gilintis į kylančius egzistencinius klausimus, taip pat susiduria su informacija apie tai, kad akmuo veikia žmogų, todėl gali būti savaip naudingas ir jiems. Šiuolaikiniam skubančiam žmogui atrodo, kad pakanka internete paspausti paieškos mygtuką apie akmenis ir internetinėje parduotuvėje nusipirkti akmenį „džiną“, kuris išspręstų visas problemas… Tačiau ar iš tiesų viskas taip paprasta?

Kokie yra privalumai ir iššūkiai naudojantis šiandienos žiniomis apie gamtos karalijas? Kaip šios žinios įgyjamos? Koks gali būti jų šaltinis? Ar jis kaip nors suderinamas su mokslu?

Konferencijos temos susijusios su platesniu požiūriu į žmogaus ir mineralų karalystės santykį šiuo sudėtingu pasauliui laikotarpiu, atkreipiant dėmesį į mokslo reikšmę ezoteriniame mineralų terapijos kontekste, siekiant adekvatesnio požiūrio į mineralus ir jų poveikį įvairios informacijos šia tema antplūdžio fone.

Tai pirmoji Mineralų terapeutų draugijos organizuojama konferencija Lietuvoje ir pirmasis tokio masto renginys, skirtas darbo su mineralais daugiaplaniškumui.

Konferencijos tikslai:

  • aptarti dabartinius mineralų terapijos evoliucijos procesus šiandieninio pasaulio virsmo kontekste, jos vietą rūpinantis žmogaus fizine ir psichine sveikata ir svarbą dvasios ieškojimų kelyje;
  • skatinti sąmoningesnį žmogaus santykį su kitomis gamtos karalystėmis ir darbo su mineralais etiką ir kultūrą.

Pranešimai: