Kviečiame į pirmąją Mineralų terapijos konferenciją

Maloniai kviečiame į pirmąją mineralų terapijos konferenciją

DARBO SU MINERALAIS DAUGIAPLANIŠKUMAS

2024 m. balandžio 13 d.
Viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius

Žmogaus santykio į akmenis būta įvairaus. Šiandien vienus traukia natūralių akmenų grožis, kitus – subtilūs papuošalai iš jų, o mokslininkams akmenys – tai knyga apie Žemės istoriją. Ieškantieji savęs, pradėję gilintis į kylančius egzistencinius klausimus, taip pat susiduria su informacija apie tai, kad akmuo veikia žmogų, todėl gali būti savaip naudingas ir jiems. Šiuolaikiniam skubančiam žmogui atrodo, kad pakanka internete paspausti paieškos mygtuką apie akmenis ir internetinėje parduotuvėje nusipirkti akmenį „džiną“, kuris išspręstų visas problemas… Tačiau ar iš tiesų viskas taip paprasta?

Kokie yra privalumai ir iššūkiai naudojantis šiandienos žiniomis apie gamtos karalijas? Kaip šios žinios įgyjamos? Koks gali būti jų šaltinis? Ar jis kaip nors suderinamas su mokslu?

Konferencijos temos susijusios su platesniu požiūriu į žmogaus ir mineralų karalystės santykį šiuo sudėtingu pasauliui laikotarpiu, atkreipiant dėmesį į mokslo reikšmę ezoteriniame mineralų terapijos kontekste, siekiant adekvatesnio požiūrio į mineralus ir jų poveikį įvairios informacijos šia tema antplūdžio fone.

Tai pirmoji Mineralų terapeutų draugijos organizuojama konferencija Lietuvoje ir pirmasis tokio masto renginys, skirtas darbo su mineralais daugiaplaniškumui.

Konferencijos tikslai:

  • aptarti dabartinius mineralų terapijos evoliucijos procesus šiandieninio pasaulio virsmo kontekste, jos vietą rūpinantis žmogaus fizine ir psichine sveikata ir svarbą dvasios ieškojimų kelyje;
  • skatinti sąmoningesnį žmogaus santykį su kitomis gamtos karalystėmis ir darbo su mineralais etiką ir kultūrą.

Pranešimus skaitys:

Audronė Ilgevičienė, antropoteosofė
Rita Balsevičiūtė, etnologė
Alvydas Barzdėnas, fizikas, keliautojas
Franca Bauer, geologė, pedagogė (Vokietija)
Rimantas Liberis, inžinierius
Rita Oksaitė, mineralų terapeutė
Violeta Skinderienė, pedagogė, astromineralogė
Rasa Terbetienė, gydytoja
Alfonsas Vainoras, profesorius, habilituotas medicinos mokslų daktaras
Margarita Volovnikienė, laidojimo kultūros puoselėtoja, mineralų terapeutė

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Konferencijos programa

Spauskite ant nuotraukos norėdami pamatyti ją didesnę

Konferencijos programą pdf formatu galite atsisiųsti čia.

Registracija

Registruotis galima užpildant registracijos formą (čia) iki 2024 m. balandžio 11 d. (imtinai) arba el. paštu konferencija@mineraluterapeutai.lt.

Dalyvio mokestis

Renginys mokamas. Dalyvio mokestis – 25 Eur (studentams, senjorams – 15 Eur).

Dalyvio mokestį galima sumokėti pavedimu iki 2024 m. balandžio 11 d. (imtinai) arba grynaisiais atėjus į renginį 2024 m. balandžio 13 d.

Rekvizitai pavedimui:

Gavėjas: Asociacija „Mineralų terapeutų draugija“
Gavėjo kodas: 304581132
Gavėjo sąskaita: LT677044090102677707
Mokėjimo paskirtis: už konferenciją

Atkreipiame dėmesį, kad dalyvio mokestį apmokėjus pavedimu ir dėl nenumatytų aplinkybių neatvykus į renginį pinigai negrąžinami.

Kontaktai pasiteirauti

Tel. +370 67539744
El. p. konferencija@mineraluterapeutai.lt

Konferencijos organizatorius – Asociacija „Mineralų terapeutų draugija“

Kaip atvykti?

Įėjimas į viešbučio konferencijų centrą – iš Liejyklos g.

Informacija apie netoliese esančias mokamas automobilių stovėjimo aikšteles.

  • Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė po Gedimino prospektu, Ž. Liauksmino gatve ir Vinco Kudirkos aikšte. Aikštelės adresas: Gedimino pr. 9A, Vilnius. Aikštelėje yra 262 vietos lengviesiems automobiliams. Įvažiavimo iš Vilniaus g. ir iš Ž. Liauksmino g. aukštis – 1,8 m. Aikštelė dirba 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Trumpalaikio stovėjimo įkainis: 1 val. – 1,60 Eur. Vidutinis ėjimo pėsčiomis iki konferencijos vietos laikas – 7–9 min.
  • T. Kosciuškos g. 1A. Aikštelėje yra 104 vietos lengviesiems automobiliams ir 4 vietos autobusams. Aikštelė veikia 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Trumpalaikio stovėjimo įkainis: 1 val. – 0,90 Eur. Vidutinis ėjimo pėsčiomis iki konferencijos vietos laikas – 14 min.
  • Daugiau informacijos apie netoliese esančias mokamas automobilių stovėjimo aikšteles rasite čia.