Maloniai kviečiame į trečiąją antropoteosofijos konferenciją

2023 m. balandžio 15 d. 10 val.
viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius

Konferencijos tikslas – aptarti gėrio ir blogio sampratą iš įvairių sričių perspektyvos (filosofijos, istorijos, religijos, psichologijos, sociologijos, švietimo, meno), šios temos aktualumą vertybiniu požiūriu svarbiose visuomenei srityse, atskleisti galimas su tuo susijusias manipuliacijas.

Esminė konferencijos tema susijusi ir su vertybių klausimu: kuo pavirto dabarties vertybės? Kokios jos turėtų, galėtų būti? Kaip jomis žaidžiama, manipuliuojant tuo, kas žmogui sakralu, šventa, siekiant savų tikslų? Ar tikrai Šviesa ir Tamsa yra vienis, kaip kartais teigiama? Ar žmogaus gyvenimas turi prasmę ir kokia ji galėtų būti? Kam reikalingas pasirinkimas tarp savo šviesiosios ir tamsiosios pusių?

Maloniai kviečiame dalyvauti.

REGISTRACIJA

Registruotis galima užpildant registracijos formą (čia) iki 2023 m. balandžio 13 d. (imtinai) arba el. paštu antropoteosofijoskonferencija@gmail.com

Renginys mokamas. Dalyvio mokestis – 18 Eur (studentams, senjorams – 9 Eur).

DALYVIO MOKESTIS

Dalyvio mokestį galima sumokėti pavedimu iki 2023 m. balandžio 13 d. (imtinai) arba grynaisiais atėjus į renginį 2023 m. balandžio 15 d.

Rekvizitai pavedimui:

Gavėjas: VšĮ „Idealistų būstinė“
Gavėjo kodas: 303280375
Gavėjo sąskaita: LT627044060007955213, AB SEB bankas, banko kodas 70440
Mokėjimo paskirtis: už konferenciją

Atkreipiame dėmesį, kad dalyvio mokestį apmokėjus pavedimu ir dėl nenumatytų aplinkybių neatvykus į renginį pinigai negrąžinami.

KONTAKTAI PASITEIRAUTI

Tel. +370 688  90 411

El. p. antropoteosofijoskonferencija@gmail.com

Konferencijos organizatorius – VšĮ „Idealistų būstinė“

KAIP ATVYKTI?

Įėjimas į viešbučio konferencijų centrą – iš Liejyklos g.

Informacija apie netoliese esančias mokamas automobilių stovėjimo aikšteles.

  • Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė po Gedimino prospektu, Ž. Liauksmino gatve ir Vinco Kudirkos aikšte. Aikštelės adresas: Gedimino pr. 9A, Vilnius. Aikštelėje yra 262 vietos lengviesiems automobiliams. Įvažiavimo iš Vilniaus g. ir iš Ž. Liauksmino g. aukštis – 1,8 m. Aikštelė dirba 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Trumpalaikio stovėjimo įkainis: 1 val. – 1,50 Eur. Vidutinis ėjimo pėsčiomis iki konferencijos vietos laikas – 7–9 min.
  • T. Kosciuškos g. 1A. Aikštelėje yra 104 vietos lengviesiems automobiliams ir 4 vietos autobusams. Aikštelė veikia 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Trumpalaikio stovėjimo įkainis: 1 val. – 0,70 Eur. Vidutinis ėjimo pėsčiomis iki konferencijos vietos laikas – 14 min.
  • Daugiau informacijos apie netoliese esančias mokamas automobilių stovėjimo aikšteles rasite čia.